Bahce Semsiyesi

[Vc_row]

Bahçe Şemsiyesi

Bahçelerinizde, müstakil evinizde, cafeniz veya restaurantınızda kullanabileceğiniz şık ve harika tasarımları ile dekorasyon olarak güzellik katacak şemsiye modelimizdir.

Bahçe Şemsiyesi dışarıda yağmur ve sıcaklığı, gölgeyi ayarlamanın en güzel yoludur. İngilizler gölgeleme şemsiyesi, Amerikanlar bahçe şemsiyesi olarak telaffuz etmektedir.

Şemsiyelerimiz toprağa veya mermer, su kalıpları ile sabitlenerek kolay bir kurulumla şık bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Genel olarak tekerlekle donatılan şemsiyelerimiz istediğiniz yöne hareket ettirerek kendi tercihinize göre yerini değiştirebilirsiniz. Üst bölmü sabit veya açılarak sizlere kolaylık sağlamak için oluşturulmuştur.

Soğuk havalarda şemsiye içlerine ısıtma cihazlarınızı monte ederek kışın sıcak bir ortamda şemsiyenizi kullanıp çevrenizdeki insanlarla, ailenizle, dostlarınızla veya müşterilerinize güzel bir ortam sağlamanızı kolaylaştırır.

Malzemeler kesinlikle su geçirmez, yırtılmaz ve hasar görmez kumaş kaplama üzerine yapılmıştır ve başlarıda ahşap kaplamadır.

Yazın ise sevdiklerinizle gölge ve serin bir ortamda oturup veya da müşterilerinize kahvelerini içebileceği, yemeklerini yiyebileceği ve muhabbet edebilecekleri serin bir ortam hazırlamanıza yardımcı olan Bahçe Şemsiyelerimiz  en kullanışlı şemsiyeler içine yer almaktadır.

 

BAHÇE ŞEMSİYESİ

Bahçe Şemsiyesi sadece oturma ortamı için değil dekorasyon içinde bahçenizde kullanabileceğiniz en önemli dekorasyon malzemesi olaraktan tercih edilmektedir ve bahçenizde şık bir görünüm elde edebileceğiniz bu şemsiyeler sayesinde insanların daha çok tercih etmesini sağlıyor.

Özellikle kışın veya yazın rüzgardan sizleri muhafaza eden bu şemsiyeler sayesinde oturma ortamınız hiç bozulmaz.

[/vc_row]

Bahçe Şemsiyesi

 

Bahçe şemsiyeleri evinizde, mekanınızda, cafenizde, restaurantınızda veya bir toplantı dernek vb yerlerde en çok tercih edilen şemsiye türlerinden birisidir.Bunun nedeni ise bahçe şemsiyeleri sayesinde evinize gelen misafirlerinize güzel şık ve havuz kenarına kurduğunuz şemsiyenizin altında masa sandalye atarak birlikte mangal yapıp yemeklerinizi yediğiniz çayınızı içtiğiniz bir ortam sağlar.

Cafenize gelen müşterilere bahçede nargile keyfini yaparken çaylarını yudumlamaya veya romantik bir akşam yemeğinde en güzel seçenektir. Bu şemsiye rüzgardan ve soğuktan sizleri koruyarak sıcak bir ortam sağlamakla birlikte güveni de artırır ve dekorasyon açısından şık bir görün sağladığı için cafeniz de lüks ve şık olacaktır böylece müşterileri daha çok kendinize çekebilirsiniz.

Kışın insanların çoğu dışarıya çıkmak istemez soğuk, kar, yağmur veya rüzgardan dolayı üşüdükleri için genelde kapalı ve sıcak ortamları tercih ederler restaurantınız da veya cafenizde bahçe şemsiyesi kullanarak müşterileri çekerek rüzgar geçirmeyen, soğuk ve kar gibi olaylardan müşterilerinizi uzak tutarak güzel ve sıcak bir ortam sağlayabilirsiniz.

Çok amaçlı olan bahçe şemsiyesi yazın  yanları ve üst tarafı açılarak serin ve gölgeli bir ortam sağlayarak sizleri serinlettiği gibi kışın işe bahçe şemsiye’ nin iç taraflarına ısıtıcı cihazlarınızı takarak müşterilerinize sıcak ve güzel bir ortam sağlamanıza en güzel yardımcı araçtır.

Herkes dışarıda üşürken sizin müşterileriniz, sevdikleriniz veya dostlarınız sıcak bir ortamda bahçe keyfi sürmeniz için yardımcı olan bahçe şemsiyesini tavsiye etmekteyiz.